Pohostinec Monarch

Pohostinec Monarch

Grand Cru Restaurant a Bar

pohostinec Karlín

Pohostinec Karlín

Eshop s víny a destiláty

Eshop s víny a destiláty

Jedinečná steaková degustace

Každou středu a sobotu v Monarchu.

V restauraci Monarch se můžete těšit na polední menu, prémiové steaky s certifikací USDA a široký vinný lístek s vínem ze všech koutů světa. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Degustace burgundských vín

Vážení přátelé a milovníci vín,

po představení burgundských novinek v portfoliu Premier Wines se tentokrát podíváme na burgundská vína z jiného pohledu. Burgundská jsou pro mnohé top vína na světě. A právě proto (+ nízké objemy produkce) jsou drahá. A právě proto přijde vhod spolehlivá rada. A to nejen od zkušeného sommeliéra, ale především od Vašeho vlastního patra. Vybrali jsme pro vás vína napříč Burgundskem, většinou základní a village vína od top vinařů, o kterých si myslíme, že z našeho portfolia představují ten nejlepší poměr cena výkon a jsou k dispozici v aspoň trochu normálním množství. Přijďte zjistit, které z nich se bude líbit i vám.

Stejně jako v předchozích večerech si můžete vybrat jakékoli jídlo v Monarchu s 10% slevou. Po ochutnávce pak bude k dispozici dostatečný počet vín, abychom mohli společně sedět až do zavírací doby a dát si jakékoli víno, které Vás zaujalo, za e-shopové, tedy velkoobchodní ceny.